Serwis RTV
ul. Grabiszyńska 50
53-504 Wrocław
tel. 71 343 05 39
tel. 503 843 510
tel. 508 085 265
grawelektronik@o2.pl
Naprawy w domu u Klienta !!!

Naprawa telewizorów i sprzętu audio-video

Copyright GrawElektronik
Wrocław, 2010- 2014
Jesteśmy wrocławską firmą z ponad 40 letnimi tradycjami, specjalizującą się w serwisie sprzętu RTV.

Nasza Firma powstała w 1973 roku. Zakład rozpoczynał swoją działalność od napraw odbiorników radiowych                       i telewizyjnych o budowie opartej na lampach próżniowych.

Do naszego serwisu oddawano do naprawy sprzęt taki jak radia typu Kaukaz, popularne telewizory Ametyst 102 krajowej produkcji, czy odbierające w kolorze Rubiny, które wówczas były szczytem marzeń importowanym zza wschodniej granicy. Obecnie wyżej wspomniane odbiorniki mogą być jedynie przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów i pasjonatów techniki.

Zakład nasz funkcjonuje nieprzerwanie przez ponad 40 lat, dostosowując zakres wykonywanych usług do potrzeb klientów oraz zmieniających się warunków rynkowych. Charakterystycznym momentem w historii naszego zakładu, którego świadkami byli pracownicy naszej Firmy był okres transformacji ustrojowej w naszym kraju, który skutkował napływem nowego sprzętu znanych, zachodnich marek, opartego na bardziej zaawansowanych technologiach.
Stawiało to nowe wyzwania dla specjalistów zatrudnionych w naszym serwisie, wzbogacając jednocześnie ich wiedzę i doświadczenie zawodowe. Kolejnym wydarzeniem, które wpisało się w historię naszej Firmy, było przestrajanie odbiorników telewizyjnych z systemu SECAM na PAL oraz odbiorników radiowych z pasma wschodniego na zachodnie.

Firma nasza była autoryzowanym serwisem i dystrybutorem sprzętu RTV takich marek jak Grundig, Goldstar, Elemis, Trilux, Samsung, LG.

Wraz z postępem technologicznym i pojawianiem się nowych rozwiązań w sprzęcie radiowo-telewizyjnym, zmienia się technika napraw. Kadra naszego zakładu stale doskonali swoją wiedzę techniczną poprzez zapoznawanie się z literaturą serwisową oraz uczestniczenie w kursach organizowanych przez serwisy centralne sprzętu poszczególnych marek.
Z biegiem czasu na rynku pojawia się nie tylko nowy sprzęt audiowizualny lecz także nowe oprzyrządowanie i narzędzia serwisowe wykorzystywane do jego naprawy. Stale aktualizujemy swoją wiedzę fachową, nabywamy nowe przyrządy serwisowe oraz śledzimy wszelkie nowinki z obszaru elektroniki, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i naprawić niemal każdy sprzęt elektroniczny domowego użytku od telewizorów plazmowych, LCD, po sprzęt radiofoniczny, nagłaśniający, DVD, kina domowe itp.